Vi har varit verksamma sedan 2010 och har kontor i Kiruna och Gällivare med uppdrag över hela Norrbotten. Vi vill hjälpa företag och organisationer att växa genom att bistå med kompetens, struktur, engagemang och kreativitet.
 

hållbarhet & nytänkande

För oss är hållbarhet viktigt. Det finns med i allt vi gör och vår mission är att hjälpa andra verksamheter att växa och utvecklas på ett hållbart sätt. Vår breda kompetens och viktiga gemenskap har bidragit till en företagskultur där ingenting är omöjligt. Vi ser problem som möjligheter och antar gärna utmaningen att hitta den bästa lösningen för dig.

 

Vi har erfarenhet av arbete i projekt från idéstadie fram till slutbesiktning och avslut.

 
 

Våra medarbetare

Vi består av ett mixat team med olika bakgrund och kompetens, det är det som gör oss till flexibla problemlösare där inget sitter fast.

agneta magnusson

VD/Ägare
072-245 67 14
agneta@dinsamarbetspartner.se

Catrin Magnusson

Ekonomichef/Ägare
072-245 67 15
catrin@dinsamarbetspartner.se

Agneta Lindberg

Projekt, projektkoordinator
072-203 19 11
agneta.l@dinsamarbetspartner.se

Petra Isaksson

Administration
072-245 67 16
petra@dinsamarbetspartner.se

Lina Edin

Projektkoordinator
Kvalitet och arbetsmiljö
072-453 35 57
lina.e@dinsamarbetspartner.se

Zofia Andersson

Kvalitet och arbetsmiljö
072-727 10 77
zofia@dinsamarbetspartner.se

Emma Bergman

Projektledare Stadsliv Kiruna
070-241 33 93
emma.b@dinsamarbetspartner.se

Ulrika Eriksson

Kvalitet och arbetsmiljö
072-245 67 40
ulrika@dinsamarbetspartner.se

Lisette Modig

Projektkoordinator, administration
072 – 245 67 10
lisette@dinsamarbetspartner.se

Klara Björnström

Administration
072–245 67 01
klara@dinsamarbetspartner.se

Emma Jonsson

Processledare Stadsliv Kiruna
072-245 67 30
emma.j@dinsamarbetspartner.se 

Emma Grameus

Marknadsföringskonsult Centrumledning
072-245 66 08

Kari Skinnarmo

Administration
072-245 67 33
kari@dinsamarbetspartner.se


Louise Nilsson

Kvalitet och arbetsmiljö
072-245 67 89
louise@dinsamarbetspartner.se

Elle Susanna Svonni

Projekt, projektkoordinator
072-245 67 68
elle@dinsamarbetspartner.se


Malin Jensen

Administration
072-245 67 13
malin.j@dinsamarbetspartner.se

FELICIA LILJESTRAND

Projektkoordinator, administration
072-245 67 49
felicia@dinsamarbetspartner.se


Vill du jobba med oss?

rekrytering@dinsamarbetspartner.se