Om oss


Vi har varit verksamma sedan 2010 och har kontor i Kiruna och Gällivare med uppdrag över hela Norrbotten. Vi vill hjälpa företag och organisationer att växa genom att bistå med kompetens, struktur, engagemang och kreativitet.

KMA-policy

Att uppfylla lagstiftning och krav inom våra verksamhetsområden är grunden i vårt arbete. Utöver det arbetar vi med ständiga förbättringar genom att skapa ett klimat där dialog om kvalitet, miljö och arbetsmiljö är en del av vardagen.

Klicka på knappen nedan för att hämta hela vår KMA-Policy

  • Hållbarhet
  • God utbildning
  • Kompetensutveckling
  • Kvalitet
  • Bekämpa klimatförändringarna
  • Engagemang

hållbarhet & nytänkande

För oss är hållbarhet viktigt. Det finns med i allt vi gör och vår mission är att hjälpa andra verksamheter att växa och utvecklas på ett hållbart sätt. Vår breda kompetens och viktiga gemenskap har bidragit till en företagskultur där ingenting är omöjligt. Vi ser problem som möjligheter och antar gärna utmaningen att hitta den bästa lösningen för dig. Vi har erfarenhet av arbete i projekt från idéstadie fram till slutbesiktning och avslut.

Våra värdeord

HÅLLBARHET ENGAGEMANG KOMPETENS KVALITet

 

Våra medarbetare

Vi består av ett mixat team med olika bakgrund och kompetens, det är det som gör oss till flexibla problemlösare där inget sitter fast.

Vi skickar gärna CV vid intresse. Välkommen att höra av dig!

Agneta Magnusson

VD/Ägare
072-245 67 14
agneta@dinsamarbetspartner.se

Catrin Magnusson

Ekonomichef/Ägare
072-245 67 15
catrin@dinsamarbetspartner.se

Anna Nåman

HR-chef/Delägare
Kvalitet och arbetsmiljö
072-245 66 08
anna@dinsamarbetspartner.se

Zofia Andersson

Konsultchef/Delägare
Kvalitet och arbetsmiljö
072-727 10 77
zofia@dinsamarbetspartner.se

Frida Lindberg

Konsultchef
Kvalitet och arbetsmiljö
072-245 67 18
frida@dinsamarbetspartner.se

Erika Wettainen

Kvalitet och arbetsmiljö
072-245 67 63
erika@dinsamarbetspartner.se

Elin Fjellborg

Kvalitet och arbetsmiljö
072-245 60 04
elin@dinsamarbetspartner.se

Louise Nilsson

Kvalitet och arbetsmiljö
072-245 67 89
louise@dinsamarbetspartner.se

Susanne Lansgren Mellgren

Kvalitet och arbetsmiljö
072-245 60 02
susanne@dinsamarbetspartner.se

Katarina Larsson

Kvalitet, miljö och arbetsmiljö
072-245 67 17
katarina@dinsamarbetspartner.se

Lina Edin

Kvalitet och arbetsmiljö
Projektkoordinator
072-453 35 57
lina.e@dinsamarbetspartner.se

Föräldraledig till och med
oktober 2023

Agneta Lindberg

Projektkoordinator
072-203 19 11
agneta.l@dinsamarbetspartner.se

Elle Susanna Svonni

Projektkoordinator
072-245 67 68
elle@dinsamarbetspartner.se

Felicia Laestadius

Projektkoordinator
072-245 67 81
felicia@dinsamarbetspartner.se

Malin Edin

Projektkoordinator
Planeringsarkitekt FPR/MSA
072-245 66 44
malin.e@dinsamarbetspartner.se

Kari Skinnarmo

Administration
072-245 67 33
kari@dinsamarbetspartner.se

Malin Jensen

Administration
072-245 67 13
malin.j@dinsamarbetspartner.se

Petra Isaksson

Administration
072-245 67 16
petra@dinsamarbetspartner.se

Emma Jonsson

Projektledare 
Platsutveckling/Stadsliv Kiruna
072-245 67 30
emma.j@dinsamarbetspartner.se 

Tilde Lemnert Persson

Evenemangskoordinator
072-245 68 55 tilde@dinsamarbetspartner.se

Vill du jobba med oss?

rekrytering@dinsamarbetspartner.se