Om oss


Vi har varit verksamma sedan 2010 och har kontor i Kiruna och Gällivare med uppdrag över hela Norrbotten. Vi vill hjälpa företag och organisationer att växa genom att bistå med kompetens, struktur, engagemang och kreativitet.

hållbarhet & nytänkande

För oss är hållbarhet viktigt. Det finns med i allt vi gör och vår mission är att hjälpa andra verksamheter att växa och utvecklas på ett hållbart sätt. Vår breda kompetens och viktiga gemenskap har bidragit till en företagskultur där ingenting är omöjligt. Vi ser problem som möjligheter och antar gärna utmaningen att hitta den bästa lösningen för dig.

Vi har erfarenhet av arbete i projekt från idéstadie fram till slutbesiktning och avslut.

 

Våra medarbetare

Vi består av ett mixat team med olika bakgrund och kompetens, det är det som gör oss till flexibla problemlösare där inget sitter fast.

Agneta Magnusson

VD/Ägare
072-245 67 14
agneta@dinsamarbetspartner.se

Catrin Magnusson

Ekonomichef/Ägare
072-245 67 15
catrin@dinsamarbetspartner.se

Kari Skinnarmo

Administration
072-245 67 33
kari@dinsamarbetspartner.se

Malin Jensen

Administration
072-245 67 13
malin.j@dinsamarbetspartner.se

Petra Isaksson

Administration
072-245 67 16
petra@dinsamarbetspartner.se

Agneta Lindberg

Projektkoordinator
072-203 19 11
agneta.l@dinsamarbetspartner.se

Elle Susanna Svonni

Projektkoordinator
072-245 67 68
elle@dinsamarbetspartner.se

Malin Edin

Projektkoordinator
Planeringsarkitekt FPR/MSA
072-245 66 44
malin.e@dinsamarbetspartner.se

Lina Edin

Projektkoordinator
Kvalitet och arbetsmiljö
072-453 35 57
lina.e@dinsamarbetspartner.se

Anna Nåman

Kvalitet och arbetsmiljö
072-245 66 08
anna@dinsamarbetspartner.se

Erika Wettainen

Kvalitet och arbetsmiljö
072-245 67 63
erika@dinsamarbetspartner.se

Frida Lindberg

Kvalitet och arbetsmiljö
072-245 67 18
frida@dinsamarbetspartner.se

Louise Nilsson

Kvalitet och arbetsmiljö
072-245 67 89
louise@dinsamarbetspartner.se

Nadja Rundqvist

Kvalitet, miljö och arbetsmiljö
072-245 67 10
nadja@dinsamarbetspartner.se

Olivia Johansson

Kvalitet och arbetsmiljö
072-245 67 17
olivia@dinsamarbetspartner.se

Ulrika Eriksson

Kvalitet och arbetsmiljö
072-245 67 40
ulrika@dinsamarbetspartner.se

Zofia Andersson

Kvalitet och arbetsmiljö
072-727 10 77
zofia@dinsamarbetspartner.se

Emma Bergman

Projektledare Stadsliv Kiruna
070-241 33 93
emma.b@dinsamarbetspartner.se

Emma Jonsson

Processledare Stadsliv Kiruna
072-245 67 30
emma.j@dinsamarbetspartner.se 

Vera Klavdianou

Marknadsföringskonsult Din Samarbetspartner
072-245 68 55
vera@dinsamarbetspartner.se

Vill du jobba med oss?

rekrytering@dinsamarbetspartner.se